עסק זה מקצוע- מתלבטים לגבי הכשרה לעסק?

כך תבחרו קורס לשיווק וניהול העסק  

 

להיות בעלי עסקים זה מקצוע לכל דבר ועניין. בין אם בחרנו לעסוק בתחום היופי והאסתטיקה, בתחומי האימון והטיפול, בתחום הקמעונאות, במקצוע חופשי  או בכל תחום אחר קיבלנו על עצמנו עוד מספר תפקידים – להיות מנהלי השיווק וגם שירות הלקוחות בעסק שלנו. מדובר בתהליך משמעותי ומאתגר לכל בעל עסק קטן או בינוני בו המקצועיות שלנו היא הבסיס להצלחה ולהמשך קיומו של העסק. אז איך רוכשים את אותה מקצועיות ופועלים באופן יעיל כך שהעסק יתפקד טוב יותר ויהיה רווחי לשביעות רצוננו? אחת הדרכים היא הצטרפות לקורס עסקי לניהול ולשיווק העסק, הקורס מעניק את הידע והכלים הדרושים לכל בעל עסק על מנת לעשות סדר וליצור מיקוד בניהול עסק רווחי ומתקדם בכלל התחומים. אז אלו פרמטרים יש לבדוק טרם ההרשמה לקורס ניהול ושיווק עסקים? גלי מיכל חנן, מנכ"לית ובעלים של "זוויות", משרד למיתוג אסטרטגי ולליווי עסקים בטיפים שיסייעו לכם.

 

ערכו היכרות עם הסילבוס.

כיום ישנם קורסים רבים לניהול ושיווק עסקים, בין אם במתכונת של לימודים חוץ אקדמיים, קורסים פרטיים או סדנאות, הרי שחשוב מאוד לבדוק האם תכני הקורס מקיפים את תחומי הניהול והשיווק המתקדם של העסק בהתאם לסביבה בה אתם פועלים. התחומים שחשוב לבחון את הימצאותם בסילבוס הם: תמחור, שיווק מסורתי, שרות ושימור לקוחות, שיווק אינטרנטי, פעילות נטוורקינג, קידום אתרים, ניהול זמן, כתיבת תכנית עבודה וכתיבה שיווקית. מדובר בתחומי הליבה שמומלץ שכל בעל עסק יבין בהם בין אם יבחר לקדם אותם בעצמו או לשכור שירותים מגורמים חיצוניים.

 

התרשמות משיחת אבחון ותיאום צפיות.

כבעלים של עסק אנו נמצאים במרוץ אחרי הזמן, לא תמיד יש לנו ראש פנוי לאירועים שתופסים לנו מספר שעות בלו"ז, אך עם זאת שיחה אישית עם נציג מטעם הקורס,  השתתפות ביום פתוח או במפגש חשיפה עם מי שאחראי על הקורס הינם בעלי חשיבות רבה לתיאום ציפיות מהקורס. ביום פתוח במידה ונערך או אפילו בפגישה אישית תוכלו לשאול את כל השאלות המהותיות, להתרשם מצוות הקורס, היחס האישי שאתם מקבלים.

 

הכירו את המרצים שלכם.

קורסים לניהול ושיווק עסקים מורכבים מכמה תחומים אותם תלמדו בפרק זמן של מספר חודשים. לכן חשוב מאוד להתעניין בצוות המרצים, להבין מהו הניסיון המקצועי שלהם, לצפות בסרטוני יוטיוב שלהם על מנת שתוכלו להתרשם מצוות ההדרכה שלכם. לצד הידע המקצועי של כל מרצה חשובה יכולת ההדרכה שלו והליווי בתהליך היישומי, שלו יש השפעה רבה על העסק שלכם.

 

האם הקורס פרקטי? האם בזכותו תוכלו להגדיל רווחים בעסק שלכם?

אם בחרתם להירשם לקורס ניהול ושיווק עסקים חשוב מאוד שתבחנו האם ישנו דגש במהלך הקורס על יישום הידע אותו רכשתם בשיעורים. האם במקביל לשיעור הקמה וניהול עמוד פייסבוק תשדרגו את דף הפייסבוק שלכם ותשיקו קמפיין? האם כחלק משיעור דיוור תקבלו ללא עלות נוספת את התוכנה לתרגול פעולת הדיוור?  האם כחלק מלימוד נטוורקינג תתרגלו בפועל הצגה עצמית מול קהל? וכך לגבי כל תחום.

 

בדקו את כמות המשתתפים בקורס

אחד הדברים החשובים אותו יש לבדוק טרם ההרשמה לקורס ניהול ושיווק עסקים הוא יחס חניכה, כמה בעלי עסקים יש בכיתה? האם ישנם מתרגלים בקורס? האם ישנו צוות מקצועי שנותן מענה מחוץ לשעות הלימודים במהלך התרגולים וכיו"ב? ליווי במהלך כל הקורס שמאפשר תהליך למידה אפקטיבי צריך להיות מגובה בזמן השיעור בתרגולים וגם בין שיעור לשיעור.

 

עלות הקורס ביחס להשקעה?

עלותם של קורסים לניהול ושיווק עסקים משתנה בהתאם למספר המפגשים, שעות המפגשים, התרגולים והתוצר המוחשי אתו אתם יוצאים. ישנם קורסים של 3,000 ₪ ומנגד כאלו שחוצים את ה-20,000 ₪. אם בחרתם להשקיע בקורס גם זמן וגם כסף חשוב שתבדקו עלות מול תועלת. בדיוק כמו שלא תבחרו תמיד במוצר הכי זול כשאתם משקיעים בבריאותכם או במסעדה אליה אתם בוחרים ללכת, כך חשוב שתסתכלו על התמונה המלאה כאשר אתם בוחרים להשתתף בקורס עסקי לקידום העסק הפרטי שלכם. תמיד אפשר לבחון מול המקום אפשרות לתשלומים והאם ישנה הבטחה להחזר התשלום במידה ואתם לא מרוצים.

 

קורס שיווק וניהול לבעלי עסקים קטנים ובינוניים, ליזמים ועצמאים

BOOST360- בית ספר מזורז לעסקים

מסלול ההכשרה של BOOST360, בית ספר מזורז לעסקים מציע לכם, יזמים ובעלי עסקים קורס לניהול ושיווק עסק במהלכו תלמדו את כל הנושאים הדרושים לניהול מקצועי של העסק שלכם וגם תיישמו תוך כדי תנועה. הקורס משלב יישום מקצועי של כלל התכנים הנלמדים בהובלת מנטורים מקצועיים בתחומים: שיווק, ניהול פיננסי, נטוורקינג, מכירות, קידום אתרים, שיווק  בפייסבוק, ניהול זמן, כתיבת תוכן ועוד. תוך 11 מפגשים בלבד תחוו קידום משמעותי בעסק שלכם ותדעו כיצד להמשיך לנהל אותו באופן מיטבי יותר, כבר במהלך הקורס. המפגש האחרון של הקורס זהו מפגש חגיגי בו תחשפו את העסק שלכם בפני קהל ותוענק לכם תעודה חוץ אקדמית מטעם מכללת רמת גן.

 

 

  

 

 

 

 

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!