מרתון שיווק – לעשות סדר בשיווק שלך ולהרוויח יותר

הזדמנות להיפגש, להתמקד ולהרוויח יותר מהעסק שלכם

 

בעלי עסקים רבים מתמודדים שוב ושוב עם אחת המשימות החיוניות להצלחת העסק: גיוס לקוחות. הם מלאי התלהבות לצאת לעולם העצמאות כאשר תחושת השליחות והמקצועיות בתחום שבחרו לעסוק בו מלווה אותם לאורך הדרך אך במבחן המציאות ניהול העסק מתבטא ברובו גם ביכולת שלך לשווק את מה שאתה מציע ללקוחותיך ולא פעם בעלי העסקים נתקלים בקשיים בעיקר בשיווק העסק.  הצלחת השיווק בעסק נובעת ממספר פרמטרים משמעותיים כמו לדוגמא:  בנית מחירון רווחי, בחירת אסטרטגיית שיווק  שתוביל לתוצאות, יצירת מאגר לקוחות לשימור, איפה להשקיע את הכסף בשיווק, מה יותר משתלם ועוד. גלי מיכל חנן, בעלים ומנכ"לית זוויות, משרד המלווה ומייעץ לעסקים בתחום השיווק והמיתוג, מצאה פתרון יעיל למיקוד עסקי שייתן לכם Boost לשיווק העסק – פגישת מרתון שיווק עם מומחה.

 

הצעד הראשון – נכיר אתכם מקרוב

כמשרד המלווה בעלי עסקים רבים ומגוונים הנמצאים בשלבים שונים של הפיתוח העסקי שלהם, חשוב לנו לדעת מי אתם ולאן אתם רוצים להגיע. המפגש האישי מאפשר לנו להרגיש ולראות מקרוב מה אתם משדרים, אילו מסרים אתם מעבירים ואיך באמת אתם מרגישים בקשר לשיווק העסק. דרך שאלות מנחות וממוקדות נבין מהם הצעדים שביצעם עד כה בעסק שלכם ולאן הם הובילו אתכם. הכרות מקדימה עוזרת לנו לתת לכם בהמשך את הפתרון היעילת ביותר עבורכם.

 

 הצעד שני- נאבחן ונבצע בדיקת כדאיות של ערוצי השיווק המתאימים לכם

כחלק ממפגש הייעוץ תתבקשו לענות לנו על מספר שאלות שמטרתן לאבחן את העסק שלכם, את הייחודיות בעסק שלכם ולקבל תמונת מצב עדכנית ומדויקת. וזאת על מנת לאתר את הפוטנציאל העסקי שלכם וליצור יתרון תחרותי על פני מתחרים בתחום. מדובר בפרמטר ספציפי שיציג אתכם כמועדפים בקרב קהל הלקוחות אליו אתם מכוונים ויעניק לכם יתרון יחסי אל מול המתחרים. לאחר מכן נזהה את ערוצי השיווק האפקטיביים ביותר עבורכם בין אם מדובר באמצעי שיווק מסורתיים ספציפיים, המתאימים לעסק שלכם ונבחן איך ניתן לשכלל את ערוצי השיווק שאתם מפעילים כבר היום (אם בכלל), כמו שיתופי פעולה עסקיים, הפקת ברושור לקידום מוצר ספציפי, מוצרי קד"מ וכיו"ב ו/או בערוצי הניו-מדיה השונים כמו: נראות האתר שלכם וההנעה לפעולה, עיצוב דף הפייסבוק שלכם והפוסטים שאתם מעלים, בניית רשימת דיוור, ניהול קמפיין פייסבוק וכיו"ב. בבחירת ערוצי השיווק נמקד אתכם לפעילות הספציפית והמומלצת שתדבר בשפתו של קהל היעד.

 

הצעד השלישי- קבלו מאתנו 3 פתרונות יעילים לשיווק ומינוף העסק

אחת המטרות החשובות ביותר במפגש המרתון השיווקי שלנו הוא לצייד אתכם, בעלי העסקים, בכלים יישומיים לקידום ושיווק העסק שתוכלו לעשות כבר מחר בבוקר ובעצמכם. לכן כבר במהלך המפגש תקבלו מאתנו 3 פתרונות יעילים ומוגדרים לשיווק ומינוף העסק הכוללים הדרכה מקצועית ליישומם. תוכלו גם להגיע עם עזרי השיווק והקידום ומוצרי הקידום מכירות שלכם ולקבל מאתנו המלצות לשיפור וייעול על מנת למשוך יותר לקוחות מתעניינים.

 

נסכם את הפגישה ונעניק לכם צידה לדרך

אחרי שנתאים עבורכם  פתרונות יעילים לשיווק ומינוף העסק נסכם יחד אתכם את הפגישה, נעניק לכם רעיונות יצירתיים נוספים לשיווק העסק, נציג עבורכם אופציות נוספות לפיתוח עסקי בין אם מדובר בתכנית הליווי הפרטנית שלנו או קורס שיווק וניהול עסק Boost360  , המוכיחים את הצלחתם במשך השנים ויעניקו לכם את כל הכלים החיוניים להצלחה העסקית שלכם. http://www.galizaviyot.co.il/Branding%20site-5.html

 

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!