BOOST360 -בי"ס מזורז לעסקים | קורס לקידום העסק | קורס לשיווק ולניהול העסק

 

מעבר לתכליתו העסקית הגנרית של העסק יש משהו שמניע אותנו או הניע אותנו לפתוח עסק. למה פתחנו את העסק הזה? למה זה חשוב לנו? לכל אחד מאיתנו יש את התשוקות שלו, הסטייל שלו והחזון אותו הוא רוצה להגשים. כמו שלכולנו יש שלב משמעותי בחיים שבו אנו זקוקים למשהו קרוב שייתן לנו דחיפה שתעודד אותנו ותעלה לנו את המוטיבציה להמשיך אל הצעד הבא כך גם בעסק. מסלול Boost360 מאפשר לאותם בעלי עסקים, יזמים ועצמאיים לעבוד עם צוות Boosters שיאיץ אותו גבוה. צוות שכולל מומחים ממגוון תחומים עם ניסיון בליווי עסקים להצלחה. צוות מומחים Boosters מלא בתשוקה שתאפשר לכם לקבל כבר במהלך הקורס הכוונה יישומית שתחסוך לכם זמן יקר ותקטין את כמות הטעויות בעסק.

 

החזון שלנו 

אנו פועלים כדי לאפשר לכם, בעלי העסקים, לעבוד, להתקיים ולצמוח בתחום שאתם אוהבים ומאמינים בו, בדגש על איכות המובילה לגידול הכנסות. הפתרון שאנחנו יצרנו יזניק אתכם ואת העסק שלכם הלאה ולמעלה. המטרה שלנו: שיפור הנתונים הסטטיסטיים של כמות העסקים המצליחים.

 

איך זה עובד?

בכל רגע נתון יהיה לידכם משהו שירגיש את העסק שלכם מקרוב. אנו ניצור עבורכם קהילה עסקית ואישית תומכת ב-360 מעלות. הקורס מועבר בכיתה הומוגנית ואיכותית המיועדת למשתתפים שנרשמו, עברו אבחון אישי ונמצאה התאמתם לתכנית הקורס. כל מפגש יימשך (5 שעות אקדמיות) ויהיה מלווה ע“י מנהל קורס. ההדרכות מועברות באופן פרונטלי על ידי מרצה מומחה בתחומו, שיהיה זמין לשאלות במסגרת כל הקורס, כך שתוכלו לפנות למנהל הקורס במייל או בטלפון ולשאול כל שאלה או לקבל כל הבהרה שחשובה לכם. בכל שיעור מצורפים תרגילים ליישום החומר הנלמד. תקבלו מסמכים, דפי עבודה ושיעורי בית שיעזרו לכם להפיק ממנו את המיטב במהירות ובקלות. 

 

מה יוצא דופן בקורס BOOST360 לעסקים קטנים ובינוניים

מדובר בקורס עסקי - יישומי שמתמקד בבעלי העסקים עצמם ולא רק במוצר שהם מוכרים. לכן היה חשוב לנו לבחור לא רק את התכנים המהותיים שיעזרו לכם לקדם את העסק אלא גם את ה-Boosters שיהיו שם אתכם בתהליך ויכוונו אתכם בכל מקום שאתם צריכים דחיפה-BOOST כדי ליישם את הכלי שלמדתם כאן ועכשיו. 

 

Boost360 מרכז את כל השירותים החיוניים לפיתוח העסקים הקטנים, ובכלל זה תשתית מקצועית ללימוד ולהכשרה, ליווי עסקי, יישום ומעקב. אנחנו ב-Boost360 שמנו לנו למטרה להיות החברה המובילה בתחום של קידום עסקים קטנים בישראל ומינופם. אנו מזמינים אתכם בעלי העסקים לקהילתנו העסקית התומכת, מספקים לכם מעטפת עסקית כוללת ומחויבים להצלחתכם. כל המועמדים באשר הם – המרצים, המנטורים, הספקים והגופים שביקשו לשתף אתנו פעולה – כולם עברו מיון יסודי כדי להתקבל לשורותינו, זאת משום שאנו מקפידים לשמור על צביון של מקצוענות, של מסירות ושל חברות כערך עליון.

 

האם קורס לקידום העסק מתאים לכם?

יועצים, בעלי חנויות, מפעילי חוגים, אומנים, מאמנים, מטפלים רפואיים, רופאים פרטיים, סוכני נדל"ן, קוסמטיקאיות, מעצבי שיער, בעלי מסעדה או בר, צלמים, רואי חשבון, יבואנים, מעצבים. הקורס מתאים לכם גם אם יש לכם רקע וידע במחשב וגם אם לא וגם אם העסק רק בהקמה או כבר פועל שנים. מדובר בתכנית הכשרה שמתאימה לעסקים בכל שלב. בשורה התחתונה מכללת רמת גן, לימודי חוץ ומיזם BOOST360, בהנהלת גלי מיכל חנן – מביאים לכם לראשונה בישראל קורס עסקי מזורז שייתן לכם BOOST רציני לעסק עם מגוון תחומים שיסייעו לכם לפרוץ גבולות ולממש את הפוטנציאל העסקי שלכם. תחומים כגון: ניהול עסק, מנהיגות בעסק, שיווק ומיתוג עסקי, ניהול פיננסי יעיל, יצירת הזדמנויות, מוטיבציה בעסק ולבסוף תלמדו ותיישמו איך להביא את המכירה האיכותית שתהפוך את העסק שלי לעסק רווחי. 

 

 

 

לשאלות נוספות ומענה אנושי 054-360-4-360 או שלחו לנו מייל office@zaviyot.co.il

 

 

ללא תשלום!

הרשמו עכשיו לכנס העסקים הקרוב

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

Boosteres

צוות המומחים - לטיפ לחץ כאן

ללא תשלום!

הרשמו עכשיו לכנס העסקים הקרוב

הצטרפו לאלפי החברים שלנו בפייסבוק

Boosteres

צוות המומחים שלנו

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!