מרתון שיווק/ יועצת שיווק/ פגישת ייעוץ ממוקדת

 

תחום השיווק כל כך גדול שבעלי עסקים הולכים בו לאיבוד, לרוב יש מכסה של תקציב וחוסר בהירות על איפה משתלם יותר לשווק ועל מה כדאי להוציא קודם. כפי שנהוג לפנות לבעלי מקצוע בעסק כגון רואה חשבון, מעצבת גרפית, עורך דין, ספק לרכישת ציוד, כך גם רצוי שתפנו למומחה שיווק שיעשה לכם סדר ויחסוך לכם זמן טעויות וכסף מיותר. במיוחד בשביל זה אנו מציעים לבעלי עסקים אפשרות להגיע  אלינו לפגישת ייעוץ ממוקדת שתוביל אתכם למציאת פתרונות יצירתיים לשיווק העסק, לקבלת הכוונה ולחסכון משאבים. באמצעות פגישת מרתון שיווק אנו מכוונים אתכם להיות יותר אפקטיביים בשיווק ומיתוג העסק כבר בתום הפגישה. ההמלצה החמה שלנו היא: שתגיעו לפגישה עם אנרגיה חיובית, כלי כתיבה ורשימת שאלות.

 

על מה תוכלו לקבל מענה בפגישת יעוץ שיווקית לעסק

 

ייעוץ והכוונה לגבי הקמת אתר אינטרנט או דף מכירה אינטרנטי.

מהו המסר השיווקי, המיתוג הכי נכון למוצר ולקהל היעד שלכם

 סרטונים- איזה סרטון שיווקי עליכם להכין ואיך

הכוונה בנושא מסרים ומיתוג של מדיה מודפסת כגון: פליירים, קטלוג, שלט ומודעה לעיתון 

איך ניתן להגדיל רשימת תפוצה באופן שוטף. ומה חשוב בניהול והפקה של קמפיינים שיווקיים?

ייעוץ והכוונה בהקמת כנסים, הרצאות או סדנאות שיווקיות ועוד.

איך לבנות מחירון יעיל לעסק ומה הם השלבים המומלצים לסגירת עסקה

הכוונה וייעוץ ליצירת שיתוף פעולה עסקי ומציאת הזדמנויות להרחבת הפעילות והחשיפה של העסק

הנחייה ועזרה התמחות בכתיבת הצעות מחיר וטפסים ניהוליים

 

מה עוד?...

 

שיווק ברשת- לכל בעל עסק ואפילו הקטן ביותר יש היום ייצוג ברשת. אם אין אפילו ייצוג אחד כבר בפגישה נכוון אתכם מה הכי משתלם עבורכם. אם יש לכם נוכל לכוון אתכם לגבי האתר שלכם מבחינת תוכן, נראות ומסרים שימשכו לקוחות. אם יש לכם פייסבוק ניתן לכם כלים על איך  להביא לקוחות מהפייסבוק. אם נזהה שאינסטגרם זה ערוץ שיווק מעולה בעבורכם נסביר לכם איך להתחיל להפעילו לטובת שיווק העסק. אם גם אתם רוצים להפיק מהאינטרנט את המקסימום הגעתם למקום הנכון.

 

פתרון שיווקי-רוצים להתייעץ על משהו נקודתי שיעזור לכם להמריא? לא יודעים מה ערוץ השיווק היעיל ביותר בשבילכם? מתלבטים בין אתר חדש או דף נחיתה? פרסום באינטרנט או פלייר? מה השם שהכי מתאים לעסק? האם תהליך המכירה צריך להיסגר טלפונית או במייל? וכל שאלה מהותית שמעסיקה אתכם ביומיום.

 

מיקוד ובידול תחרותי- בים של מתחרים נעזור לכם לזהות את הבידול התחרותי שלכם. ניתן לכם כיוון אסטרטגי במה כדאי לכם להתמקד, ניתן לכם רעיונות לפתרונות שיווק יישומיים שיספקו לכם מגוון כלים לצמיחת העסק ולשגשוגו

 

ייעוץ שיווקי- לא יודעים איך לחלק את העוגה מבחינת ערוצי השיווק ואיזה שיווק יביא לעסק שלכם ספציפית תוצאות טובות יותר. שמעתם מחברים ששיווק שעשו הלך מצוין אבל האם זה מתאים גם לכם? עד כה ניסיתם לשווק, יש לכם עזרי שיווק אבל הלקוחות לא עומדים בתור. אנחנו נכוון אתכם מה כדי יותר ומה פחות. המטרה שלנו היא להתאים לעסק שלכם את הפעילות השיווקית הטובה ביותר שתביא לתוצאות המקסימאליות.

 

החלטתם שזה בדיוק מה שנחוץ לכם? הגיע הזמן שניפגש לפגישת מרתון שיווק פרטנית
 
בשלב הראשון: אתם תספרו מה אתם הכי צריכים בעסק שלכם מה לא הולך ומה כן הולך, מה עשיתם ומה אתם רוצים להשיג. ואיפה כבר התחלתם
 

בשלב שני: תענו על שאלות ספציפיות לצורך קבלת תמונת מצב עדכנית, מדויקת ולצורך קבלת פוטנציאל הגידול ובידול התחרותי. כאן כבר נזהה באלו ערוצי שיווק כדאי לכם להשקיע ובמה מומלץ לכם להתמקד
 

בשלב השלישי: תקבלו לפחות 3 פתרונות יעילים שיעזרו לכם  לשווק ולמנף את העסק שלכם במידי וגם תקבלו כלים שתוכלו לעשות בעצמכם בלי להוציא הרבה כסף (או בכלל). אם תגיעו עם עזרי השיווק שלכם תקבלו כבר בפגישה רעיונות לשיפור ועצות לייעול שימשכו אליכם לקוחות מתעניינים.  
 

בשלב רביעי: סיכום פגישה, מסקנות וצידה לדרך. תקבלו רעיונות יצירתיים ומקצועיות לשיווק העסק שלכם. נציג בפניכם אופציות להמשך ליווי מולנו וניתן לכם שיעורי בית.
 
אורכה של הפגישה שעתיים וחצי ועלותה 1000 ₪+ מע"מ
ההזדמנות הזאת פתוחה בפני בעלי עסקים חרוצים ונחושים ביותר, שנמצאים בעשייה מתמדת ובוחרים לפרוץ קדימה. בעלי עסקים, עצמאים, יזמים שיש להם מטרה ברורה והם אוהבים את המקצוע שלהם, אותם אנשים שבחרו שהעסק שלהם יהיה מקור פרנסה עיקרי בעבורם ושחשוב להם להגדיל ולפתח אותו. מדובר במפגש אישי עם מנכ"לית החברה, גלי מיכל פרטי, שיעור פרטי ממוקד "דיאלוג חכם" בו מקבלים ידע יקר מפז, שיפתור לבעל העסק דילמה מרכזית בעסק, דילמה בשיווק, שמציפה שאלות רבות, פתרון לדילמה שעוסקת בשיווק העסק ו/או מיתוגו. במהלך השיעור הפרטי נגדיר מיהם הלקוחות הכי טובים בעבורך, כמה כדאי לך להשקיע בשיווק ובאמצעות איזה ערוצים לשווק, אתן לך פתרונות יצירתיים לחיזוק המוניטין שלך בקרב לקוחות קיימים וחדשים ועוד פתרונות וטקטיקות שיחסכו לך הרבה כסף וזמן. 

 

קבלו מתנה! קורס דיאלוג חכם ישירות למייל בלחיצה כאן http://zaviyot.co.il/

 

 

 

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!