2

3

4

5

פגישת אסטרטגיית שיווק ומיתוג 

 

שיעור פרטי עם מנכ"לית החברה שכולו דיאלוג חכם. בו נפתור דילמה שיווקית בעסק. כמו: איפה הכי כדאי לפרסם? מה חשוב לכתוב בפרסום?איזה מסר מדויק כדי למשוך את הלקוחות שאני רוצה? באיזה קהל יעד להתמקד? איך לנתב את המשאבים באופן יעיל לטובת קידום העסק? מה יגרום לאנשים להבין את ה- DNA הייחודי שלי? מה יגרום ללקוחות חדשים לשים לב אליי?

 

מיתוג עסקי: חבילות מיתוג משולבות לעסקים  

 

אם אתם עוסקים במה שאתם באמת אוהבים ואתם מלאי התלהבות להפיץ את הבשורה, אתם בוודאי יודעים שרושם ראשוני וחווית לקוח הם חלק מרכזי ביצירת זיכרון חיובי וממושך. לכן חשוב שהמותג שלכם יוצג בצורה שהכי משקפת את פועלכם ואתכם. 

הרצאות, סדנאות וקורסים לעסקים ועמותות

 

מרכז ההדרכה בזוויות פועלת בשיתוף פעולה עם מכללות ומיטב אנשי מקצוע מוכשרים בתחומם. תוכלו למצוא הרצאות בנושא שיווק ומיתוג, קורסים יישומיים לעסקים קטנים, סדנאות שיווק ותכניות הכשרה מקיפות לניהול ושיווק עסק.

ליווי והכוונה שיווקית לעסק שלך

 

שיווק היא פעילות המקדמת מכירה. מוגדר לרוב כפעילות עסקית וחברתית, שבמסגרתה עוסק התאגיד בקידום המכירות של מוצריו או שירותיו. שיווק הוא סך כל הדברים שאנו עושים ו"מגישים" ללקוח כדי למשוך את  תשומת לבו.

קליטת תושבים חדשים במערך חכם

 

ערים רבות ברחבי הארץ נמצאות בימים אלה באחת התקופות החשובות בתולדותיהן. אלפי יחדות דיור שייבנו בטווח של העשור הקרוב יגדילו את הערים האלו בצורה משמעותית מאוד. בין הערים האלו נמצאות: העיר ראש העין, ראשון לציון,באר שבע, חריש, קריית גת, מודיעין, כפר סבא ועוד. זוויות פיתחה מהלך חדשני וייחודי להקמת פרויקט לקליטת תושבים חדשים עוד בטרם הגעתם לעיר.

 

1

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!