אלון מאיה

מטפל ברפואה סינית

 

"בניתי עם גלי את ה"מותג" שלי. כבר בשיחת הטלפון גלי הייתה עניינית והרגשתי שהיא מבינה אותי וממקדת אותי,הרגשתי שהיא מבינה עניין...ולא טעיתי. גלי ליוותה אותי בסבלנות את כל התהליך של העבודה המקצועית אל מול הגרפיקאית ובית הדפוס. גלי יוצרת התלהבות במהלך העבודה, ואותי הצליחה להניע לפעולות ולהספק רב. גם בסיום התהליך אני מרגיש שגלי תמיד תהיה שם לצידי ואני בטוח שעוד נפגש להמשך פיתוח העסק שלי" תודה אלון 

משה אוזן

מעצב שיער

 

"העסק שלי כבר קיים הרבה זמן אבל הבנתי שצריך לשדרג. למרות שאני מבין טוב בעסקים הייתי חייב משהו שיכוון וילווה אותי בעסק ולכן הצטרפתי לתכנית הליווי VIP שנתנה לי ערך מוסף גדול. תוך זמן קצר מיתגנו את המספרה מחדש ועלינו בקמפיין שיווקי בפייסבוק. יצרנו מערכת יחסים חדשה מול הלקוחות הקיימים. וניהול הצוות עבד יותר חלק. הוצאנו נהלי עבודה מסודרים- מה שאפשר לי להיות פחות נוכח במספרה" 

מורן מליחי

בעלים של 'ניקיון יסודי'

 

"אין לכם מה להתלבט. את זוויות (גלי מיכל חנן ) אני מכירה כבר כמה שנים, תמיד ידעתי במה היא עוסקת ולמה היא מסוגלת להוביל אותי, עם זאת, התוודעתי לליווי השיווקי שלה בפעם הראשונה כעסק והתוצאות היו מדהימות. כל חיי הייתי שכירה והגעתי לפגישה עם גלי עם הרבה חששות ופחדים. המעבר משכירה לעצמאית היה לי חדש ופחדתי ללכת אל הלא נודע (בעיקר בשל העובדה שיש לי משפחה).

כבר מהרגע הראשון שגלי התחילה לדבר נרגעתי וכל הפחדים נעלמו. קיבלתי הכוונה מקצועית מעולה וממוקדת לצד גישה אישית ואנושית שהכל אפשרי אם פועלים על פי דרך ועם המון אמונה. ביחד בנינו מותג, אסטרטגיה שיווקית, בחרנו שם לעסק, יצרנו זהות שהיא רק שלי ומיד נוצר הד חיובי עם כניסתי לענף בו אני פועלת. מאז שפתחתי את העסק החדש שלי ויצאתי לדרך חדשה ההרגשה שלי מצוינת ואני  מוסרת את הפלייר שמיתגנו בביטחון מלא וגאווה ומקבלת פידבקים מצוינים.

אצל גלי מצאתי דלת פתוחה. בכל רגע שהייתה לי שאלה או בעיה או אפילו שנהיה איזשהו חשש לגביי העתיד, גלי תמיד יודעת להפנות את תשומת הלב שלה למקומות שעוזרים לי לייצר הכנסה וביטחון במה שאני עושה. הפחד שלי משיווק ירד משמעותית ואפילו טופס ההזמנה שהכנו עוזר לי לסגור יותר עסקאות בקלות אני ממליצה בחום. תודה ענקית" תודה יישר כוח. ענת״

ניצה לוי

רפלקסולוגית

 

"אני מטפלת על עיוור. זה לא רק סלוגן זאת דרך חיים. גלי הצליחה להפוך את מה שחשבתי כחיסכון ליתרון בולט וייחוד שלי מן המתחרים. בהקשבה ואנרגיות ממריצות הקמתי הרצאות והגיעו למעלה מ-70 איש כל פעם. מטיפול אחד בשבוע היומן שלי מלא ואין לי זמן להפסקת צהריים. סוף סוף הבנתי מה זה אומר בנית אסטרטגיה לפני טקטיקה. אני מודה לך מכל הלב" 

שי קולקר

מתכנת

 

"התחלנו לעבוד עם גלי, לניסיון ואנחנו עדיין ממשיכים.מאד רצינית, מקצועית, מבינה בדיוק את הצורך שלנו, את הקושי העסקי ונותנת לנו מענה. רצה קדימה, מתאימה את עצמה לצרכים ולרמת הלקוחות. במקרה שלנו ידעה לזהות את היכולות שלנו וקצב העבודה ולדחוף אותנו בהתאם.הצלחנו בחודש עבודה להעלות קמפיין גדול שכלל גם ניוזלטר ,גם מסע פרסום, 3 דפי נחיתה, 3 סרטונים חדשים. בקיצור הספק מעולה. תוסיפו לזה את הזמינות שלה בזמן אמת, שכבר קמפיין עלה וצריך היה להיות עם אצבע על הדופק. מאד מאד אהבנו וממליצים בחום"

יניב כהן

מנכ"ל T.S.E AUDIO

 

״הרצון שלי לבנות מיתוג מחדש לעסק שלי הוביל אותי לגלי מזוויות, ראיתי את הפעילות המקצועית שלה בפייסבוק והתרשמתי מאד. מה שהיה חשוב בכל התהליך הוא הליווי וההכוונה שנתנו לי מוצר מקצועי ונכון לעסק שלי והכול תחת קורת גג אחת!״ 

עמוד 2 מתוך 3

2

שרהל'ה קולברג

מאמנת אישית

 

"עברתי איתך תהליך פורה מקצועי ומגוון לצורך קידום העסק שלי. את מקצועית , ממוקדת, סובלנית, נעימה, ובאמת היה לי כיף. עדיין לא סיימנו,ואני מאמינה שעוד נדבר בהמשך".

עמיר שפר

האגודה לרפואה סינית בישראל

 

"כחלק מתפקידי כועדת התקשורת של האגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי, הוחלט בועד לשדרג את האתר הקיים. כדי לעשות זאת כמו שצריך מהתחלה ועד הסוף, לקחתי את גלי לייעוץ אסטרטגי ומיתוג, לאפיון האתר מ-א' ועד ת' כך שיענה על כל הצרכים שלנו כאגודה ושל הגולשים כמובן. לאחר פגישה אחת גלי שלחה סקיצה כמעט מושלמת, ותוך מספר ימים הסקיצה אושרה והתחלנו לעבוד על בניית האתר. השירות מקצועי, אדיב, מהיר מאוד, גלי תמיד זמינה במייל או בטלפון לכל שאלה או ג'וק שנכנס לי לראש - ועל כן מגיע לה שאפו! ממליץ בחום, בלי היסוס, להתייעץ עם גלי בכל הנוגע לאסטרטגיה ומיתוג עסקי".

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

המלצות

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!