עופרי שגיא

מטפלת בשיאצו

 

גלי, מדהימה שכמוך!!! איך את רואה הכל (!) מכל הזוויות כל כך הרבה כיווני מחשבה, תובנות ורעיונות יצירתיים והכל בנועם, בחיוך, עם הרבה אמפתיה וסבלנות ועם שפע של אנרגיות. יצאתי עם הרבה שיעורי בית וכמעט ונדבקתי בקצב...אלופה!

דפנה לוי

מטפלת הוליסטית 

 

"רוצה לומר לך תודה על  הליווי שליווית אותי, הכלים שקיבלתי ממך על מנת למנף את העסק שלי, האכפתיות והדאגה שלך על מנת לקדם דברים כמו האתר. מאד מעריכה את הסבלנות שהבאת, הרצון למקד אותי, הזמינות שלך והרצון לעזור בכל שאלה שעלתה. מאד מעריכה את הגמישות שלך לעבוד במקביל איתי ועם חיים. בהצלחה לך בכל עשייתך, דפנה"

אריאל מן

יזם בתחילת דרכו 

 

גלי היקרה! רק רציתי לומר לך תודה על הזמן שהקדשת לשיחה איתי היום. זה ממש לא מובן מאליו מבחינתי, שאישה פעילה ועסוקה שכמוך מסכימה להקדיש מזמנה ולתת מהניסיון שלה לאדם צעיר שהיא הכירה דרך הטלפון. בשיחה איתך נפתחו לי העיניים לגבי חשיבות התכנון בעסק,וקיבלתי גישה לטרמינולוגיה בה משתמשים בעולם העסקים. בהחלט שמעתי דברים שעד היום לא ממש ידעתי. אני מרגיש שקיבלתי מידע חשוב לגבי האופן בו מתנהלים עסקים כיום, ואיפה צריך לשים את הדגש. מעבר לכך, זכיתי להכיר בחורה נעימה, שמשלבת בין יחסי אנוש טובים לבין מיקוד וענייניות. שילוב מנצח!"

ענת אהרוני

ברוח התנועה

 

תודה, על מסע מרתק לגילוי וגיבוש הזהות העסקית של ״ברוח התנועה״
אין ספק שמתקבלת חוויה חדשה המשקפת את המהות של ״ברוח התנועה״ כבר בשניות הראשונות של ההתבוננות.

נאוה שרון

גרפיקה ואלבומים מעוצבים 

 

"אז אחרי הפגישה החלטתי שגלי תעזור לי לקדם פרויקט חדש שלי. אני אתחיל מהסוף... תוך חודש הפרויקט מוכן ויוצא לאור. מההתחלה, מהמיתוג ועד היציאה ללקוח הסופי. גלי היתה זמינה, יצירתית, מלאה אנרגיות ומעל הכל מקצועית !!! כל שאלה, כל מחשבה עברה דרכה וביחד הגענו לדבר הנכון. משהו בגלי דוחף לעשייה, ובגדול!!! ממליצה בחום רב. תודה גלי על היותך"

איילת לוינרסקי

מאמנת אישית ומייסדת יום האתגר בישראל

 

"גלי תודה רבה על הזכות להכיר אותך ולקבל ממך כל כך הרבה בכל כך מעט זמן. האנרגיות, האפקטיביות, הידע והמקצועיות שלך עזרו לי להבין בכלל מאיפה להתחיל להרים עסק, לאיזה כיוון, מעין GPS עם הוראות הפעלה. תודה רבה על הכל. אני ממליצה עלייך בחום ומקווה להמשך עבודה איתך גם בעתיד. איילת" 

עמוד 3 מתוך 3

3

נורית לבנון

ייעוץ נומרולוגי ואסטרולוגי

 

"גלי מיכל מלווה אותי בפרויקט של הקמת קורס. פגישות היעוץ איתה ממוקדות, ענייניות ומניעות לפעולה. הליווי הצמוד הוא זה שגורם לפרויקט הזה להפוך מחלום למציאות, להגשמה וביצוע. גלי מקצועית, בעלת ידע וניסיון רב, ויחד עם זאת נעימה וזורמת ואמפטית מאוד ללקוחות. זמינה תמיד לכל שאלה ובקשה מה שתורם להתקדמות מהירה של הפרויקט.ממליצה בחום רב.נורית"

גנית רוגלית

מגשרת מומחית לדיאלוג משפחתי .

 

"גלי יקירה, כדור אנרגיה עוצמתי שלא עוצר בעצור! אין יותר מדוייק מזה כדי להאדיר ולשבח את המקצועיות, הרעיונות, השיתוף, הנתינה, היכולת שלך לקלוט בשניה "פגמים" ולהפוך אותם ל"כוכבי הצלחה".בשעתיים של ייעוץ, חידדת ודייקת לי פרמטרים נוספים שעלי להוסיף להתנהלות השיווקית בעסק שלי. מה חשוב עכשיו ומה סובל דיחוי, מה אפשר לעשות ללא עלויות מיותרות ואיפה כדאי להשקיע...תודה ענקית על ההארה! ותודה על החיוך המקסים שמלווה את הפגישה"

>

עינת שמיר

בי"ס לסריגה

 

"גלי היא יועצת מצוינת כי היא חכמה, סובלנית וקשובה.היא בוחנת את העסק במבט צלול ונקי מהשפעות חיצוניות (כולל אלו של בעל או בעלת העסק עצמם), ומציעה נקודת ראות מקורית, שעוד לא שמעתם מאחרים (וכולנו הרי מקבלים עצות ומתייעצים כל הזמן).היא מושכת בקלות את החוט מקצה הפלונטר ומראה דרך ברורה וממוקדת שמזמינה לצעוד עליה. והכי חשוב, מבחינתי, היא מקשיבה ללקוח ומתאימה את השינויים לא רק לצרכים העסקיים אלא גם לטעמו ולנטיותיו. כלומר שלא מדובר בניתוח עסקי שקול וקר של הנחיות מלמעלה, אלא בשיתוף פעולה חם ומלהיב".

טל ואסף קולקט

מעצבים  collect

 

"תודה רבה על הליווי, התמיכה, הייעוץ , האכפתיות והפלפל שהכנסת לנו לעסק ולחיים... בלעדייך כל זה לא היה קורה!! והנה זה רואה אנחנו כאן על המסלול בשבוע האופנה עם המעצב יוסף".

 

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

המלצות

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!