ד"ר מיטל אברהמי

Ph.D.- רפואה משלימה

 

"גלי מלווה אותי מזה שנה, במהלך שנה זו העסק שלי עשה שינוי משמעותי בכל ההיבטים. די מהר כבר לאחר חודשיים שלושה בזכות פעולות פשוטות ממוקדות ונכונות בהנחייתה של גלי כבר ראיתי תוצאות והתחילה לגדול תנועה לעסק.  מבחינה התנהלותית למדתי לנהל את העסק בצורה נכונה שתקדם אותי קדימה גם מבחינה כספית, שיווקית וחשיבתית. הייחודיות של גלי לראות עיניי היא היכולת שלה למצוא את הדרכים המקוריות לכל לקוח, לשווק אותו בצורה ייחודית ונכונה המתאימה לו ותמיד יש לה פתרון לכל בעיה. מעבר לכך, רציתי להגיד תודה רבה על ליווי מעולה, מלא הקשבה לצרכים שלי ומתן פתרונות יעיל ותוצאות מספקות. אני מאמינה שנעבוד עוד הרבה שנים יחד. ממליצה בחום"

רוני שדה

שירותי כתיבת תוכן

 

"אני רואה תמורה ענקית להשקעה שלי ברמה הנקודתית ובטווח הארוך. אלף תודות תענוג לעבוד איתך"

פניתי לגלי במטרה לעבור תהליך מיתוג בעסק, אחרי כשנתיים בפעילות במדיה.במקצועיות רבה, תוך התאמה מדויקת וסבלנות רבה לבקשותיי קיבלתי שירות מעולה!  מהקונספט המיוחד ועד ההתנהלות מול מעצבת הגרפיקה בפועל. הרגשתי מעורבות רבה בתהליך בכל אחד מהצעדים הרבים. למרות התלבטויות רבות שלי, גלי מיקדה אותי בכל המובנים ודאגה שארגיש שלם ומרוצה עם התהליך! אני רואה תמורה ענקית להשקעה שלי ברמה הנקודתית ובטווח הארוך. אלף תודות תענוג לעבוד איתך"

עידו לדרמן

מנטור ללהקות ומפיק מוזיקלי

 

" הפוסט שהעלתי אתמול לפייסבוק עם הסרטון מתאילנד זכה להצלחה מרובה מבחינת מעורבות פי 4 לפחות מהרגיל , מבחינת חשיפות , כפי 2 מהרגיל . איני יודע אם בזכות התוכן או הנוסח שלך , כנראה שהשילוב עבד , סחתיין עלייך בכל מקרה שנית לעדכן , שעשינו פולואפ ללקוח פוטנציאלי שקיימתי עמו שיחה לפני הנסיעה והוא סגר מפגש אבחון לשבוע הבא ב- 500 ₪" 

נועה לוי קולקר

מנכ"לית קשר ישיר

 

"גלי יקרה שלי, (לא זה לא בצחוק, זה אמיתי) תתכונני, זה הולך להיות מייל שמלצי אבל אני חייבת. כשנפגשנו בפעם הראשונה, ממש הרגזת אותי. איזו חוצפה יש ל"צעירות" האלה. מי היא? מה היא כבר עשתה בחיים הקצרים שלה? יפיופה ילדונות שבאה להגיד לי מה לעשות. אחרי שהצלחתי להתגבר על זה גיליתי בחורה עם דרייב מטורף. אחת שלא מבינה מה זה תמרור עצור. בדור שלי קראו לאנשים כמוך "דורסל" על שם הסוללה שלא נגמרת. מזל שלא נתתי למחשבות הראשונות להגביל אותי. שולחת לך את ההזמנה למפגש ששלחנו לכולם. אני באמת חושבת שיש לך הרבה בזה. שיתוף הפעולה בינינו עושה לנו טוב, טוב מאד אפילו. הוא עוזר לנו לעצב את העסק שלנו טוב יותר. כולי תקווה שאנחנו רק בראשיתה של דרך".

דורון קינן

מנכ"ל קינן אנרגיה וקינן קמפינג

 

"כאיש עסקים כבר 20 שנים, בעל 2 חברות ולא מעט יועצים שעברו דרכי אני יכול להעיד שגלי מיכל היא היועצת הטובה מכולם. למרות בהתחלה חששתי בגלל גילה התברר לי מיד כי לא זה המצב והיא התגלתה כמקצועית מאוד".

שרית צרפתי

צלמת

 

"הפניות שאני מקבלת מלקוחות פוטנציאליות יותר איכותיות! יש לי מיקוד הרבה יותר גדול בבידול התחרותי שלי וסגירות המכירה קלות יותר. הייתי אצל הרבה יועצים ואנשי שיווק, אבל בגלי יש משהו מיוחד שמחבר אותך לעשייה ומכניס אותך לקצב אחר. היא לא ויתרה לי והיא חיזקה אצלי את העובדה שאם אתה טוב במה שאתה עושה לא צריך לפחד לבקש בעבור זה את הסכום הראוי. ממליצה בחום"

עמוד 1 מתוך 3

<

1

רואי פרוייליך

יועץ בתחום שרשרת אספקה

 

"גלי, רציתי להודות לך על תהליך המיקוד העיסקי  והמיתוג שעברתי איתך. במהלך הזמן שעבדת איתי,הבנתי לעומק,מיהם הלקוחות שלי ,ומהם המוצרים שאני יכול למכור להם. בנוסף לכך,המיתוג העסקי,מאפשר לי היום,להציג את סל המוצרים שלי באופן מקצועי,ובשפה אחידה. אין ספק,שהמקצועיות והרצינות שלך,שידרגו את היכולת השיווקית שלי. תודה רבה, רואי"

נאס כהן

מטפלת ברפואה משלימה

 

"ברגע שפניתי לייעוץ מקצועי, משהו קרה לי מבחינה רגשית..אמרתי לעצמי: עכשיו זה לא חובבני. משהו נפתח בי, הרגיש שיש לי מקום בעולם העסקי. .מעתה נאס על המפה. זה התחיל באסטרטגיה ואז עבר לכרטיס ביקור, סלוגן, כתיבה שיווקית שחיזקו אצלי את הידע שכבר קיים, רק היה חבוי במקצת. היום כשאני נותנת כרטיס, כולי אושר ושמחה. כל תהליך הליווי עד לבנית המותג שלי נתן לי תחושה של מקצועיות. השם שלי כבר ייחודי ויש לי בידול.הרגשתי שזה רק שלי, גלי התאימה לי את הטוב ביותר..פשוט לקחה אותי והוציאה אותי לעולם...אני מרגישה שאגשים את עצמי וביג טיים. לאור מה שקיבלתי, ההשקעה אכן משתלמת..תודה לך גלי על תהליך מעצים, מעשיר ומהנה.

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

המלצות

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!