תתחדש- מיתוג מחדש 

 

כצרכנים בעידן המודרני, אנו נחשפים לכ- 2,500 מותגים ביום וכ-30,000 מסרים דרך פרסומות רבות לאורך כל שעות היממה, חלקן עוברות אלינו באופן ישיר וחלקן באופן עקיף. מיתוג אינו עיצוב גרפי, שלט יפה, פלייר, לוגו או כרטיס ביקור.

 

אז מהו מיתוג?

קודם כל נבין שמיתוג זה תהליך שמטרתו היא ליצור ערך תודעתי מוביל ומבודל, המצדיק את עלותו, כזה שיוצר סט ערכים, רגשות, תחושות ומחשבות במוחו של קהל המטרה.

תהליך מיתוג הוא שמתרגם את ערכי המותג ובסוף הופך אותו למשהו ויזואלי שלרוב מופיע בערוץ שיווק כלשהו. לא פלא שחברות גדולות וגם עסקים קטנים בוחרים היום למתג את המוצר, החברה או השרות שהם נותנים.  עיצוב לוגו, עיצוב כרטיס הביקור, עיצוב דף פייסבוק ובנית אתר אינטרנט יופיעו רק לאחר שגובשה אסטרטגית מיתוג בעבור העסק, הם למעשה התוצרים  של יישום המיתוג.

פעמים רבות צרכי השוק משתנים, ולפעמים המוצר או השירות שהארגון שלכם מציע פשוט לא השתנו איתו. מיתוג מחדש מאפשר לשדרג, לחדש ולרענן את העסק  והוא עשוי לחולל פלאים ולהגדיל הכנסות. על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי שלכם כדאי לפעמים לערוך מיתוג מחדש. מיתוג מחדש הוא אחת ההחלטות העסקיות הכי חשובות שתקבלו.

 

מיתוג מחדש מהו? מיתוג מחדש הוא לא ריענון לוגו, שינוי סלוגן, החלפת אריזה אלא תהליך פעולה שיווקי-פרסומי שנועד לשפר את התדמית או להגדיל את רמת המכירות של העסק. מיתוג מחדש ידרוש הסתכלות על התמונה הרחבה של אסטרטגיית השיווק שלכם ועריכת כמה שינויים. תהליך מיתוג מחדש הוא אחת הסיבות המרכזיות בהם מותג מסוים פורץ קדימה אל מול המתחרים. מיתוג מחדש לא אומר שעליכם להמציא את עצמכם מחדש או להחליף את כל מה שכבר בניתם בעסק אלא רק לשדרגו או לשכללו.

 

איך עושים מיתוג מחדש? תהליך זה מבוצע על ידי הגדרת אסטרטגיה שיווקית חדשה המתייחסת לשינוי השוק בתחום הספציפי של העסק ובוחנת את המתחרים הקיימים והחדשים שפועלים באותו השוק, אסטרטגית מיתוג כזאת שמבצעת סקר על מוצרים חדשים, שירותים חדשים, בוחנת את ההזדמנויות החדשות שנמצאות בפתחו של בעל העסק ואת סביבת העבודה בו העסק פועל. תהליך המיתוג מחייב בניית תדמית עסקית הנשענת על מסרים וערכים חדשים, מרעננים כאלו שיתנו לקהל הלקוחות הוכחה שבעל העסק מבין את הצורך שלהם ושיש מי שחושב עליהם ורוצה אותם.

 

החלטתם לעשות מיתוג מחדש? אנו מזמינים אתכם לפגישת הכרות

פגישה שבה נדון על שדרוג התדמית שלכם, חיזוק המוניטין ועל העיצוב של העסק. באמצעות המומחיות של זוויות והניסיון רב השנים שלנו בתחום, נוכל לחדד את המסרים של העסק שלכם ולגבש בעבורכם קונספט חדשני ומרשים. תהליך מיתוג מחדש יכול להתבצע בכל עסק, מוצר, שרות או ארגון.

 

 

#מיתוג_מחדש #עיצוב_חנויות_קטנות #עיצוב_חנויות #מיתוג_אסטרטגי

#חבילות_מיתוג_עסקי #מיתוג_לחנויות #ייעוץ_ עסקי_שיווקי # ייעוץ_שיווק_ואסטרטגיה #הום_סטיילינג_לחנויות #עיצוב_פנים_לבתי_עסק #שדרוג_סביבת_עבודה_ומכירה  #עיצוב_משרדים #מיתוג_ועיצוב_מחדש #תהליך_מיתוג_מחדש #מהו_מיתוג #עיצוב_חללים_קטנים 

 

 

 

המאמר נכתב ע"י גלי מיכל חנן, מנכ"לית משרד זוויות לשיווק, מיתוג אסטרטגי וניהול פרויקטים של בעלי עסקים קטנים ובינוניים, עמותות וגופים מוניציפאליים.

 

 

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!