החלטתם שאתם רוצים לעבור תהליך מיתוג ועיצוב הנה כמה דברים שחשוב שתדעו: 

 

יש לכם חנות או משרד והחלטתם שאתם רוצים ליצור אווירה ולהכניס חדשנות? גיבוש אסטרטגית מותג, עיצוב גרפי, בחירת צבעים, עבודת נגרות, עיצוב קירות מדברים, בחירת ספקים, עיצוב חלון הראווה הם רק חלק מהמרכיבים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם אומרים "אני יכול לעצב את העסק שלי לבד ומיתוג זה רק לוגו וגמרנו"

קיים קשר ישיר בין עיצוב משרד למיתוג העסק. גם מיתוג עסקי וגם עיצוב הפנים תורמים תרומה מכרעת ליצירת תדמית וסביבת עבודה אופטימלית ולכן חשוב שתהליך העבודה יהיה מלווה, ע"י מומחים, לאורך כל תהליך הפרויקט – החל משלב האפיון, גיבוש אסטרטגיה, דרך שלבי הביצוע, ועד השלב הסופי תוך כדי עמידה בתקציב ובזמנים.   

עיצוב ומיתוג משדרגים לך את העסק

תהליך המיתוג והעיצוב של החנות או המשרד שלך תורמים לך לשדרוג העסק גם בתוכו וגם מחוצה לו

גם של העובדים וגם של הלקוחות וכולם ביחד תורמים להצלחת העסק. מיתוג ועיצוב המשרד הוא למעשה מפגש ההיכרות של הלקוחות ומפגש ההתאקלמות של העובדים עם העסק ולכן יש להם חשיבות רבה.

 

 

שדרוג העסק מבפנים- מצד העובדים :  מיתוג ועיצוב העסק מעניק חווית עבודה חיובית שמשרישה את ערכי העסק ומשפרת תוצאות. אם ניקח לדוגמא חברות גדולות כמו פייסבוק, גוגל ופרטנר מיד שניכנס למשרדי החברה נבחין במוטיב חוזר שמייצר זרימה הרמונית בחלל וזו תאפשר תקשורת יעילה ובונה בין אנשי הצוות, תעודד יצירתיות וחיוניות בסביבת העבודה השוטפת וכן תוביל לעלייה ברמת הפרודוקטיביות.

 

 

שדרוג העסק מבחוץ- מצד הלקוחות – מיתוג ועיצוב העסק הוא בעצם כרטיס הביקור של העסק. המסר והמיצוב בקרב הלקוחות יעבור באופן מושלם אם המיתוג והעיצוב יהיו מדויקים בעבורם. על דרך המיתוג והעיצוב ניתן להעצים או לחזק את חזון החברה. לקוחות שיגיעו לחלל מעוצב ומזמין ירגישו שיש על מי לסמוך וזה יעודד לסגירת עסקאות. [לקוחות שימשכו לפרסום של מותג כזה או אחר ירגישו שהם עשו את הבחירה הנכונה]- המשפט לא מובן?

 

 

לא מדובר בתהליך מורכב, יחד עם זאת קבלת ההחלטה לעיצוב ומיתוג העסק עלולה להשפיע על קבלת ההחלטה של הלקוחות שלכם ולכן לפני שיוצאים לדרך יש לבחון את עובדי המשרד ואת צרכיהם, להתעמק במאפיינים הייחודיים שלהם ולהכיר מה נכון עבורם. בעלי עסקים שרוצים לעבור תהליך מיתוג ועיצוב מבינים כי הדבר כרוך בהשקעה כספית שמחזירה את עצמה בטווח הארוך ולבסוף התועלת עולה על העלות.

 

באות לשדרג לך את העסק?

 

גלי מיכל חנן- מנכ"לית זוויות, מרצה, מומחית לשיווק ומיתוג אסטרטגי, ישבה עם מאות בעלי עסקים וליוותה אותם להצלחה. בנתה מודל לערים חכמות "דיאלוג חכם" ומנהלת מותג Haier לשעבר. מביאה עימה רקורד עשיר ומוצלח של בעלי עסקים, ארגונים, עמותות וגופים מוניציפאליים. מפתחת שיטת HTB - Human Technology  Brand שיטה שיוצרת חיבור בין אנשים למותגים ומשפיעה על קבלת ההחלטות שלהם.

#מיתוג_מחדש #מיתוג_אסטרטגי #מיתוג_עסקי #מיתוג_לחנויות #תהליך_מיתוג_מחדש

 

 

שני אלימלך- מעצבת פנים, בעלת תואר ראשון B.Design , מביאה עימה ניסיון עשיר של תכנון בענף הקמעונאות הכולל רשתות אופנה, מזון, קוסמטיקה ועוד. שני פועלת בהתאם לאפיון המחלקות וצורכי העסק, משלבת את אופיו ואת דרישותיו של הלקוח. יחד עם זאת, שני מנחה ומייעצת באמצעות כלים המותאמים לנתוני מכר, חשיפת מוצרים והרגלי הצריכה של הלקוח בחנות.

 

#עיצוב_חנויות_קטנות #עיצוב_חנויות #הום_סטיילינג_לחנויות #עיצוב_פנים_לבתי_עסק #שדרוג_סביבת_עבודה_ומכירה #עיצוב_משרדים #עיצוב_חללים_קטנים 

 

חבילת מיתוג ועיצוב משולבת מאפשר לכם לקבל צוות שיעבוד אתכם צמוד לאורך כל התהליך. ביחד נבנה את הסיפור הייחודי לעסק שלכם.  נגבש אסטרטגיה מנצחת וכמובן נתאים לכם את העיצוב החזותי שיעביר את המסר שלכם באופן מדויק. נעזור לך לספר ללקוחות על קיומו של העסק שלכם ועל השירותים המוצעים בו, כדי שכולם יידעו זאת ולא יחפשו אצל מתחרים. באמצעות מיתוג ועיצוב העסק נעניק לעסק שלכם תכונות ותועלות, אשר השילוב ביניהן ייצור חוויה וערך בעיני הלקוחותיכם.

 

כל הפרטים על חבילת מיתוג ועיצוב חנויות ומשרדים לחצו כאן http://boost360.co.il

 

 

הרשמו וקבלו טיפים ועדכונים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

054-360-4-360    office@zaviyot.co.il

 

הרשמו וקבלו טיפים בשיווק

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!

רשמו אותי!

פרטיך התקבלו,

תודה!